Tatry

Nowy, elegancki i bardzo funkcjonalny dwupokojowy apartament o wielkości ok. 40m2 z przeznaczeniem dla 2-4 osób. Apartament położony jest na pierwszym piętrze budynku, z dużym balkonem z widokiem na panoramę Tatr. Miły i elegancki w swojej klasie posiada oddzielną, urządzoną w ciepłym klimacie sypialnię, dodatkowo podkreśloną ciekawą kompozycją gry światła w przestrzeni, w której znajduje się wygodne łoże małżeńskie. Osobną część stanowi przytulny, i funkcjonalny salon połączony z aneksem kuchennym. Duża komfortowa łazienka dostarcza użytkownikom wiele przyjemności. Specjalny nacisk podczas wyposażania apartamentu położony został na wykończenie go z materiałów najwyższej klasy, co dało nam możliwość stworzenia bardzo komfortowego miejsca do noclegu w okolicy Zakopanego.

Salon

Duża nowoczesna, dwuosobowa, rozkładana kanapa, funkcjonalny stolik, stół z krzesłami dla czterech osób. Z salonu wyjście na balkon.

Sypialnia

Wygodne łoże małżeńskie, stoliczki nocne, duża funkcjonalna szafa oraz komoda.

Kuchania

Komfortowo wyposażona w płytę indukcyjną, lodówkę, czajnik elektryczny, garnki, talerze, szkło, sztućce, ściereczki kuchenne itp.

Łazienka

Duża, przestronna wyposażona w kabinę prysznicową, grzejnik łazienkowy typu drabinka do suszenia ręczników, lustro, dodatkową szafkę wielofunkcyjną oraz suszarkę do włosów. Oświetlenie halogenowe – punktowe.

Sprzęt Audio/Video

TV LCD 32 cale , TV Sat ( FTP , nc+ można zabrać swój dekoder ), INTERNET WiFi na terenie całego obiektu.

Galeria